Facebook: Czcionka: Kontrast:

O nas

Jesteśmy stowarzyszeniem edukacyjnym, które powstało w 1992 r. Jako organizacja pozarządowa działamy na rzecz kształcenia ustawicznego. Poprzez sieć placówek i szkół, zlokalizowanych w 12 miastach regionu, realizujemy misję: edukacji ustawicznej dorosłych i młodzieży. Działamy przede wszystkim w obszarze kształcenia kursowego i szkolnego. Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa zawodowego i biznesowego.

Aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pozyskaniem funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów szkoleniowych i badawczych. Jesteśmy liderem lokalnych działań innowacyjnych wspierających rozwój regionu.

Do naszych atutów należy dyspozycyjny zespół pracowników, profesjonalnie przygotowanych i wykwalifikowanych wykładowców, ekspertów, trenerów i instruktorów. Dyrektorzy naszych placówek są organizatorami szkoleń, którzy czerpią swoją wiedzę i doświadczenie poprzez udział w krajowych i międzynarodowych programach edukacyjnych.

W 2005 roku uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i realizacji procesów edukacyjnych. Jesteśmy realizatorem wielu specjalistycznych szkoleń akredytowanych przez ministerstwa, instytucje państwowe, jednostki naukowo badawcze i organizacje międzynarodowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności i oferty. Zapewniamy elastyczność we współpracy oraz bieżące dopasowywanie oferowanych usług do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego Klienta. Szkolimy zawodowo.

Certyfikaty i zaświadczenia

ul. Mickiewicza 5
10-548 Olsztyn

tel.: 89 527 67 62
fax: 89 535 39 84
e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy.


Copyright © wmzdz.pl Projekt i wykonanie: Estymo - strony www OlsztynEstymo