Facebook: Czcionka: Kontrast:

Usługi rozwojowe

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH  „BUR” (kursy  dofinansowane)

PROWADZISZ FIRMĘ ?

Usługi rozwojowe to  szkolenia oferowane pracodawcom i pracownikom mikro- małych i średnich firm, na które można uzyskać wysokie dofinansowanie.  Zwrot kosztów szkolenia  50% lub  80 %.  Maksymalny pakiet szkoleniowy dla firmy to wartość 70 tys. złotych, które możesz odzyskać . Czyli warto !

Szkolenia z możliwością dofinansowania prezentujemy na stronie internetowej w  Bazie Usług Rozwojowych  patrz na dole strony  usługi aktualne .

 JESTEŚ PRACOWNIKIEM ?

Baza Usług Rozwojowych to  interaktywne narzędzie.pozwalające przedsiębiorcy wyszukać bądź zamówić (zgodnie z aktualnymi potrzebami ) szkolenia  dofinansowane z funduszy europejskich.

AKTUALNIE W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH SĄ ZAMIESZCZONE NASTĘPUJĄCE KURSY:

  • 28.10.2019 Olsztyn – Operator koparkoładowarek (zakończenie 15.11.2019)
  • 23.11.2019 Biskupiec – Operator podestów ruchomych (zakończenie 11.12.2019)

Miesięcznie realizujemy średnio 15-160 różnych usług rozwojowych o charakterze szkoleniowym poza systemem współfinansowanym przez PARP.  Prowadzimy także specjalistyczne szkolenia adresowane dla konkretnego pracodawcy i jego pracowników pod ściśle określone zamówienie i zdefiniowane potrzeby. Egzaminatorzy – eksperci w danej dziedzinie zweryfikują wiedzę i umiejętności Twoich pracowników.

Na wszystkie kursy podawane w zakładce „Planowane kursy” na naszej stronie internetowej także można uzyskać dofinansowanie z środków UE. Szczegóły w Centrum Edukacji organizującym kurs.

KONIECZNIE  SKORZYSTAJ  Z  DOFINANSOWANIA  SZKOLEŃ w 2019 r.!

Zwrotem kosztów szkolenia na terenie subregionów  olsztyńskiego, elbląskiego i ełckiego aktualnie zajmuje tzw  „Operator funduszu” : Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka ,


Copyright © wmzdz.pl Projekt i wykonanie: Estymo - strony www OlsztynEstymo
X
- Enter Your Location -
- or -