Facebook: Czcionka: Kontrast:

Usługi rozwojowe

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH  „BUR” (kursy  dofinansowane)

PROWADZISZ FIRMĘ?

Usługi rozwojowe to szkolenia oferowane pracodawcom i pracownikom mikro- małych i średnich firm, na które można uzyskać wysokie dofinansowanie. Zwrot kosztów szkolenia 50% lub 80 %. Maksymalny pakiet szkoleniowy dla firmy to wartość 70 tys. złotych, które możesz odzyskać. Czyli warto!

Szkolenia z możliwością dofinansowania prezentujemy na stronie internetowej w Bazie Usług Rozwojowych patrz na dole strony usługi aktualne.

 JESTEŚ PRACOWNIKIEM?

Baza Usług Rozwojowych to  interaktywne narzędzie. pozwalające przedsiębiorcy wyszukać bądź zamówić (zgodnie z aktualnymi potrzebami) szkolenia  dofinansowane z funduszy europejskich.

Miesięcznie realizujemy średnio 15-160 różnych usług rozwojowych o charakterze szkoleniowym poza systemem współfinansowanym przez PARP. Prowadzimy także specjalistyczne szkolenia adresowane dla konkretnego pracodawcy i jego pracowników pod ściśle określone zamówienie i zdefiniowane potrzeby. Egzaminatorzy – eksperci w danej dziedzinie zweryfikują wiedzę i umiejętności Twoich pracowników.

Na wszystkie kursy podawane w zakładce Planowane kursy na naszej stronie internetowej także można uzyskać dofinansowanie z środków UE. Szczegóły w Centrum Edukacji organizującym kurs.


Copyright © wmzdz.pl Projekt i wykonanie: Estymo - strony www OlsztynEstymo