Celem szkolenia jest uzyskanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności wykonywania badań termowizyjnych przy użyciu drona z kamerą termowizyjną i skierowany jest do osób które w swojej działalności używają bezzałogowych statków powietrznych, a chcą je stosować do inspekcji z powietrza z użyciem kamer termowizyjnych jak również dla osób którzy wykonywały już badania termowizyjne ale chcą poszerzyć wiedzę w zakresie badań z powietrza w trudno dostępnych warunkach i z wykorzystaniem aspektów wpływu atmosfery.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach dydaktycznych, natomiast zajęcia praktyczne na specjalnie do tego przygotowanym lotnisku. Kursanci wcześniej otrzymują dostęp do platformy elearningowej w celu zapoznania się z materiałem dydaktycznym.
Po zakończonych zajęciach teoretycznych oraz praktycznych, uczestnik kursu zostaje dopuszczony do egzaminu.
Egzamin sprawdzający wiedzę teoretyczną odbędzie się za pomocą egzaminu testowego składającego się z 50 pytań. Aby zdać test, należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na minimum 75% pytań. Egzamin praktyczny odbywa się w przypadku zdania pozytywnie egzaminu teoretycznego.
Po zdaniu egzaminu końcowego uczestnik kursu uzyskuje praktyczną wiedzę z zastosowania termowizji w takich branżach jak budownictwo, energetyka czy fotowoltaika.
Dzień 1 (część teoretyczna):
Dzień 2 (część praktyczna):
Czas trwania: 16 godzin
Wymagane ukończone 16 lat
Jeśli szukasz NOWEGO miejsca w Olsztynie na swoje przyszłe szkolenie, warsztaty, konferencję, event lub targi, może zainteresuje Cię Centrum Szkoleń Branżowych ZDZ. Największa w regionie i jedna z nielicznych w Polsce placówek praktycznego kształcenia kadr …
07 02 2022